Путін мав зустріч із багатодітними сім'ями у форматі відеоконференції. Він подивився на дівчинку в уявний бінокль, а потім вирішив похизуватись своїм "орлиним" зором.

Дивна поведінка Путіна

Російський диктатор звернувся до однієї з учасниць конференції, дочка якої сиділа на колінах. Путін зобразив, що дивиться на дівчинку в уявний бінокль, як і вона на нього. При цьому російський диктатор заявив, що бачить дівчинку дуже добре.

От донька у вас на колінах мене роздивляється в бінокль, але я вас бачу добре і навіть без спеціальних приладів,
– сказав кремлівський очільник.

Мати дівчинки після заходу розповіла, що "їм було приємно".

Варто зазначити, що найрезонансніший випадок спілкування Путіна з дітьми стався у 2006 році, тоді в московському Кремлі під час розмови з неповнолітнім Микитою Конкіним із Коломни, російський диктатор неочікувано підняв його майку та поцілував у живіт.

За підрахунками журналістів, Путін за час свого правління встиг поцілувати щонайменше 29 чужих дітей.

Цинічні заяви російського диктатора

  • Путін вкотре заговорив про війну та "героїзм" своїх окупантів. За його словами, основні завдання "майбутнього" країни-агресорки здебільшого вирішуються на лінії бойового зіткнення.
  • Російський диктатор заявив, що країни-члени НАТО в Європі "грають з вогнем", коли припускають ймовірність нашої держави завдавати ударів із західної зброї по території Росії. Путін також додав, що ймовірна відправка французьких військ в Україну буде кроком до глобального конфлікту.
  • Очільник Кремля разом із самопроголошеним президентом Білорусі Алєксандром Лукашенком заявили, що не визнають легітимність Володимира Зеленського. Путін "порадив" звернутися до конституції України, щоб відповісти на питання щодо легітимності президента України.