Російська 64-а окрема гвардійська мотострілецька бригада 35-ї загальновійськової армії, скоріше за все, була знищена в бою.

До теми В Україні судитимуть російського снайпера, який розстріляв мирного жителя

Експерти припустили, що кремль навмисно послав їх на важкий напрямок без перепочинку, де ЗСУ їх точно ліквідують. Все для того, щоб приховати військові злочини, скоєні окупантами в Київській області.

Бригада, яка чинила звірства на Київщині, майже повністю знищена

Журналіст-розслідувач Марк Крутов провів розслідування щодо бригади після її участі у звірствах у Бучі та дійшов до висновку, що після важких боїв на Ізюмському та Слов'янському напрямках бригада практично припинила своє існування.

Крутов заявив, що з 1 500 солдатів, які перебували в бригаді до війни, ймовірно, загинуло від 200 до 300 осіб. Типове співвідношення вбитих і поранених у бою становить приблизно 1 до 3,5, що означає, що 64 бригада отримала від 700 до 1 000 поранених у бою.

кремль усе спланував

Путін надав 64 бригаді почесне звання "гвардійська" 18 квітня після появи доказів скоєння нею військових злочинів у Бучі.

Після цього бригаду терміново відправили на Схід України після того, як завершили її виведення з-під Москви, не давши воєнним злочинцям часу на відпочинок, переобладнання, отримання поповнення або відновлення.

На той час ходили чутки, що кремль прагнув знищити бригаду в бою, щоб уникнути розкриття її військових злочинів,
– мовиться у повідомленні.

До теми – очевидні відеодокази звірств росіян у Бучі: дивіться відео