За словами Путіна, це "забезпечуватиме безпеку будь-якої країни в найближчій історичній перспективі". "Бункерний дід" балакає про новітні розробки у той час, коли його країна-терористка "оживляє" танки, старші за нього. Деталі заяви Путіна поширили росЗМІ, інформує 24 Канал.

Зверніть увагу Всюди параноя: кого ще, крім власних охоронців, смертельно боїться Путін

Навіть якщо подивитися у сферу забезпечення безпеки, то зброя на нових фізичних принципах забезпечуватиме безпеку будь-якої країни у найближчій історичній перспективі,
– видав Путін.

Варто зауважити, що це речення – дуже довге. Вочевидь, "бункерний дід" доклав усіх зусиль, аби вимовити його, не кашляючи й не затинаючись.

Мережа підняла Путіна на сміх

Тим часом у мережі ніхто не оцінив заяву Путіна. Там нагадали, що "бункерний дід" говорить про такі розробки вже роками. Тим часом зброя – стає все старішою й старішою. Жодної конкретики Путін не сказав. Натомість пропагандисти взялися пояснювати, що він мав на увазі. Начебто мовиться про лазерну, інфразвукову, радіочастотну та інші види зброї. У мережі вже припустили, що для її виготовлення використають секретну валізку Путіна: "З г*вна і г*івном стрілятиме?".