"За три роки війни ситуація на фронті суттєво змінилася. Але волонтерська допомога все ще лишається актуальною. Так, зараз нема потреби везти на передову форму, спальники та карімати, але потреба в тепловізорах, квадрокоптерах та іншій техніці все ще є, і не мала", — кажуть у волонтерському фонді.

Читайте також: На Донбасі ситуація значно погіршилась: бойовики вже почали "вітати" воїнів із Днем Незалежності

Намалював "Абетку" дизайнер, який сам служив в АТО у ДПСУ Анатолій Ковбель. До мобілізації він працював дизайнером у креативних агенціях, а у 2014 році пішов на фронт.

Добровольцем пішов під час третьої хвилі. Оскільки строкову службу проходив з прикордонниками, то і воювати пішов до лав Державної прикордонної служби. Перша комендатура була під Мар’їнкою, завершив служити у 2015-му під Маріуполем, в р-н Павлополя. В АТО сам бачив, яку роль відіграє допомога людей. Не лише в технічному, але й моральному сенсі, – каже він.

Після демобілізації АТОвець допомагає армії в лавах "Творчих військ".

Щодня протягом вересня волонтери будуть публікувати одну з літер на сторінці "Повернись живим" у Facebook і розповідати, як зображений на ілюстрації предмет допомагає ЗСУ наблизити перемогу.

Завантажити ілюстрації до абетки можна тут.

Детальніше за телефоном: 050–8000–167 (Віра Прохира)

Читайте також: Як пояснити дитині, чому мама тихо плаче ночами і пошепки молиться