Про це в ексклюзивному коментарі журналістам 24 каналу повідомив Святослав Паламар із позивним "Калина". За його словами, по підприємству цілу ніч працювала ворожа авіація й артилерія.

Читайте також Україна почне порятунок важкопоранених бійців з "Азовсталі", посередником є Туреччина

Орки весь час намагаються прорватися всередину, але наші бійці чинять опір. На території заводу проходять локальні бої, хлопці вибивають. Ворог зазнав втрат,
– розповів заступник командира захисників Маріуполя.

Окупанти намагаються прорватися на "Азовсталь"

  • Радник мера міста Петро Андрющенко поінформував, що загарбники 13 травня намагаються прорватися на "Азовсталь", прикриваючись обстрілами.
  • Посадовець зазначив, що противник хоче пройти на територію заводу пішим ходом. Він також наголосив, що ситуація стає складнішою кожного дня.


Окупанти намагаються прорватися на "Азовсталь" / Фото з телеграму Петра Андрющенка

Українські воїни знищують загарбників на "Азовсталі"

Українські військові, які нині захищають Маріуполь на "Азовсталі", роблять неможливе.

В умовах повного оточення, незважаючи на вкрай складну обстановку, нестачу боєприпасів та велику кількість поранених – наші бійці продовжують вибивати ворога.

Військові штурмують позиції противника, попри постійне використання ним:

  • авіації;
  • корабельної і ствольної артилерії;
  • танків;
  • іншого озброєння.

Боротьба воїнів за Україну та збереження життів особового складу триває всупереч усьому.

Росія втратила вже 2,5 тисячі одиниць особового складу

Офіцер управління штабу захисників Маріуполя Ілля Самойленко зазначив, що українські військові вже ліквідували 2,5 тисячі ворогів і ще 5 тисяч поранили.

Окрім цього, ми знищили понад 60 танків і пошкодили ще 30 – це 10% втрат окупантів, а також 10% артилерійських систем окупантів,
– сказав він.

Ілля Самойленко додав, що дані фіксували з 24 лютого по 15 квітня. За словами офіцера управління штабу, підрахунок ускладнений інтенсивністю бойових дій.