Про це розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. За її словами, загарбники роблять потужні спроби прорвати нашу оборону

Цікаво Росія повинна залишити Південну Осетію й Абхазію після поразки в Україні, – президентка Грузії

Маляр розповіла, що відбувається на Сході

Маляр повідомила, що, попри великі втрати, російські загарбники продовжують наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському, Новопавлівському напрямках.

Що це означає простими словами? Триває війна. Жорстока і запекла. Російські війська активно намагаються вийти на кордони Донецької та Луганської областей,
– пояснила заступниця міністра.

За її словами, українські воїни:

  • захищають кожен сантиметр нашої землі в умовах переваги ворога у кількості бійців та кількості озброєння,
  • відбивають атаки ворога,
  • намагаються втримати оборону.

"Все за таких умов є успіхом – адже ми використовуємо наші сили й ресурси по максимуму та навіть більше. І кожен день опору, позбавлення ворога можливості розосередити сили, знищення його техніки та особового складу – це ще один героїчний день, який наближає нас до перемоги. Навіть коли не все одразу вдається і потрібен час", – зазначила Маляр.

Вона заявила, що Україна обов'язково переможе у цій війні.

"Але шлях до перемоги – це наш спільний шлях. Кожного громадянина України", – підсумувала посадовиця.

Яка ситуація в Бахмуті: останні новини

  • Нещодавно на підступах до Бахмута українські прикордонники перетворили укриття окупантів на братську могилу. Захисники влучили туди із мінометів.
  • Як зазначив речник Східного угрупування ЗСУ Сергій Череватий, росіяни не змогли перекрити трасу на Бахмут. Зараз є можливість постачати туди все необхідне для військових.
  • Своєю чергою журналіст "Донбас.Реалії" Олександр Демченко зазначив, що російські окупанти зараз намагаються відрізати шляхи сполучення Бахмута з іншими містами Донбасу.