Попри те, що ворог продовжує зазнавати колосальних втрат на війні проти України, окупанти не полишають своїх намірів. Основна ціль у ворога зараз – вийти на адміністративні межі Донецької області. На цьому наголошують у Генштабі ЗСУ.

Читайте також Нічні вибухи у Миколаєві та знищені опорні пункти ворога на Півдні: основне за 168 день війни

Окупанти прагнуть відновити наступ

З усіх сил російські військові намагаються відновити наступальні дії. Вони прагнуть просуватись на напрямку Донецьк – Піски. Там зараз точаться бойові дії.

Не минулось і без наступу на інших напрямках. Наприклад, Мінеральне – Авдіївка, а також Спартак – Авдіївка. Але в жодному з випадків ворогові не вдалось досягнути бажаного. Тож окупанти зазнали втрат і відійшли на безпечні позиції.

Яка ситуація на фронті на Донеччині

Почнімо з Краматорського напрямку. Там з артилерії російські військові обстрілювали райони Сіверська, Григорівки, Верхньокам'янського, Сидорового, а також Райгородка.

Що стосується Бахмутського напрямку, то там ворог атакував як зі ствольної, так і реактивної артилерії. Також відкривав вогонь з танків. І з усього цього окупанти били по районах Костянтинівки, Бахмуту, Івано-Дар'ївки, Покровського, Зайцевого, Кодеми, Курдюмівки, Бахмутського, Соледара, Яковлівки та Вершини. Били неподалік Спірного, Соледара, Бахмута, Зайцевого та Вершини штурмовою й армійською авіацією.

Не минулось і без спроб здійснювати штурмові дії. Ворог планував просунутись відразу на кількох напрямках: Новолуганське – Спірне, Володимирівка – Яковлівка, Стряпівка – Соледар. Але на жодному з них досягнути успіху не вдалось. Тож у ворога не залишилось вибору, і він змушений був відійти.

Обстріли фіксували також на Авдіївському напрямку. Окупант відкривав вогонь поблизу Мар'їнки, Авдіївки, Опитного, Пісків, Первомайського, Невельського, Петрівського, Нетайлового, а також Красногорівки. Крім того, загарбники зі штурмової авіації атакували райони Красногорівки та Мар'їнки.

Варте уваги – Зеленський відреагував на події в Криму: дивіться відео