Про це сказав командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-полковник Олександр Сирський. Він об'їхав війська, які обороняються в районі Бахмута та Соледара.

До теми Країна повертається до відключень, окупанти обстрілюють прикордоння: хронологія 320 дня війни

У Соледарі Сирський здійснив конкретні заходи, щоб посилити оборону. Мовиться про те, що на східні напрямки перекинуть додаткові підрозділи. Крім цього, українці ще більше атакуватимуть вогнем росіян.

Ворог знову здійснив відчайдушну спробу штурму міста Соледар з різних напрямків та кинув у бій найбільш професійні загони вагнерівців. Разом з тим завдяки мужності наших захисників, умілому та грамотному застосуванню вогневого ураження, противник зазнав значних втрат і черговий раз відступив, – сказав генерал-полковник.

Він додав, що росіяни не вперше поширюють пропаганду про окупацію Соледара.

Ситуація у Бахмуті

Українські прикордонники на Різдво ліквідували 18 вагнерівців та поранили понад 20. Вороги намагалися зайти в місто. Військові показали відео з мертвими загарбниками.

"Хочу вам показати, що залишилося від наших ворогів, від цих людей, які, найімовірніше, не вірять у Бога, тому навіть у ці святі дні прийшли на наші землі зі зброєю", – сказав військовий.

Наступ росіян на Соледар: останні новини

  • Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко розповів, що росіяни залучили величезні резерви, щоб окупувати Соледар. На думку експерта, місто є гальмівним елементом для загарбання Бахмута.
  • В американському Інституті вивчення війни вважають, що навіть коли Росії вдасться захопити Соледар, то це не гарантує падіння Бахмута.
  • Військові з 46 окремої десантно-штурмової бригади розповіли, що російська пропаганда бреше про Соледар – хоч окупанти здобули певні успіхи, але їхні ЗМІ перебільшують.
  • Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко сказав, що окупанти намагаються наступати на Соледар, шукаючи слабкі місця в українській обороні.