Вовк каже, що чекав на слідчого 40 хвилин

Про те, що він збирався виконати свій громадянський обов'язок, суддя Вовк повідомив у дописі у фейсбуці.

До теми Скандального суддю Вовка мають звільнити і посадити, – експерт

Не застав в НАБУ нікого, крім журналістів, яким хтось дбайливо повідомив час мого приходу. Слідчого на місці не виявилося. Спроби моїх адвокатів зателефонувати і з'ясувати, чому він ігнорує власне захід, не увінчалися успіхом – слідчий не брав трубку. 40 хвилин очікування. І ми пішли,
– написав Вовк.

Відсторонений голова ОАСК навіть припустив, що його справу розслідувати взагалі не збираються.

Вовка допитуватимуть 18 серпня, – Ситник

Тим часом, у НАБУ підозри Вовка спростовують. Як повідомив очільник НАБУ Артем Ситник, суддю на допиті чекають 18 серпня.

Наскільки я знаю, то він (Вовк – 24 канал) на завтра запрошений. Прийде – чи не прийде? Думаю, що прийде. Я думаю, що процесуальна поведінка буде належним чином, а щодо певних дописів у фейсбуці, мабуть, вони теж будуть,
– зазначив Ситник.

Справа Вовка має шанси на судовий розгляд

Зазначимо, що Павлу Вовку вже оголосили підозру у справі про захоплення влади в ключових органах суддівського самоврядування.

Є підозра, вручена відповідно до закону, зараз приймається рішення щодо відсторонення від посади,
– сказав голова САП Назар Холодницький.

Очільник НАБУ переконаний, що справа суддів ОАСК має шанси бути розглянутою у суді. "Подальші дії без прокурорів ми не зможемо продовжити, але, я думаю, що ми переконаємо прокурорів, що ця справа має судову перспективу", – зазначив Ситник.

Коротко про справу Павла Вовка:

  • 17 липня НАБУ повідомило про підозру голові ОАСК Павлу Вовку, заступнику голови суду Євгену Аблову та ще п'ятьом суддям і керівнику Державної судової адміністрації Зиновію Холоднюку.
  • НАБУ підозрює суддів у створенні злочинної організації з метою захоплення влади у Вищій кваліфікаційній комісії суддів і Вищій раді правосуддя.
  • У суді заявили, що підозри було оголошено не за правилами.
  • Після цього НАБУ оголосило у розшук голову ОАСК, його заступника, трьох суддів і двох ексчленів ВККС.
  • Вовк написав у фейсбуці, що перебуває в Україні і готовий прийти на допит після того, як йому передадуть повістку у законний спосіб. Аналогічну заяву зробив ОАСК щодо інших оголошених у розшук суддів.
  • У САП повідомили, що в Окружний адміністративний суд міста Києва знову направили підозри суддям.