За словами Володимира Зеленського, енергетична криза не торкнулася України. Це так само стосується обмеження електропостачання.

Зверніть увагу Спершу не знали, як ділити, – Зеленський похвалився темпами вакцинації

"Велика термомодернізація"

Президент Володимир Зеленський заявив, що у 2022 році в Україні запустять програму під назвою "Велика термомодернізація", яка передбачає утеплення багатоповерхівок, дитячих садочків, шкіл та лікарень.

За словами глави держави, ця програма наблизить Україну до енергетичної незалежності.

Це (утеплення – 24 канал) дозволить нам застрахуватися від подальшого росту цін на енергоресурси та вперше отримати справжню енергетичну незалежність,
– заявив Зеленський.

Також президент відзначив, що цього року Україні вдалося не лише уникнути зростання тарифів на електроенергію, але й знизити їх та стабілізувати.

Тарифи в Україні: останні новини

  • Через відмову Росії закупляти додаткові транзитні потужності в України, у європейських сховищах суттєво зменшилася кількість газу. Це спричинило суттєве зростання цін на блакитне паливо.
  • Водночас в Україні неодноразово заявляли про те, що нам для опалювального сезону достатньо газу.
  • Низка областей України через брак палива оголосили надзвичайний стан в енергетиці. Однак прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що такі рішення були технічними, щоб швидше виконати умови меморандуму між "Нафтогазом", урядом та місцевим самоврядуванням.
  • 25 жовтня Кабінет Міністрів зобов'язав "Нафтогаз" знизити ціну на газ для населення та бюджетних установ.