Україна робить все можливе для того, щоб стримати російських окупантів та гарантувати безпеку Європі. Повномасштабний напад Росії на Україну яскраво показав – ЄС без України неможливий, адже наш народ показав неабияку рішучість, що стати стіною, об яку розіб'ється російська армія.

Читайте також Московські генерали думають, як втекти з України, – Піонтковський про "відкриття другого фронту"

План для вступу України в ЄС

Як повідомив президент Володимир Зеленський у своєму звернені до українців, наше завдання полягає не лише в перемозі над російськими окупантами, а й у тому, щоб не втрачати зв'язок з ЄС. Так, в умовах війни дуже складно думати про реформи, але Україна буде робити все для того, щоб стати повноправним членом Європейського Союзу.

Він повідомив, що провів нараду, на якій були представники виконавчої, законодавчої та судової гілок влади. Спільними зусиллями вони напрацюють подальші кроки, які необхідно зробити Україні.

У держави буде відповідний документ – чітка карта дій, яку зможе перевірити будь-який громадянин і будь-яка громадянка України: що потрібно зробити державним інституціям, щоб ми виконали свою частину роботи на шляху до Євросоюзу. Вже 1 липня цей документ буде представлений,
– пообіцяв Зеленський.

Співпраця України з ЄС

Європа вирішила ввести транспортний безвіз з Україною. Відповідна угода була підписана у французькому Ліоні.

Також Європейський Союз оголосив про виділення допомоги Україні на 9 мільярдів, адже через війну в нашої країни є великі економічні труднощі.

Дивіться відео звернення Зеленського до народу України