Шалені втрати російських окупантів у війні проти України продовжують зростати. Дезертирів у їхніх лавах стає все більше, серед них навіть є офіцери.

Читайте до теми "Навіть підняли гелікоптери й шукають": на Запоріжжі з казарм втекли більш ніж 70 окупантів

Спроба втечі командира

Українські розвідники перехопили чергову розмову російського окупанта з дружиною. Той розповів цікаві деталі про дезертирство в російській армії.

За його словами, комбат 4 батальйону російських окупантів спробував втекти. Росіяни взяли його у полон. Також окупант додав, що в тому батальйоні дуже багато поранених.

Ми вчора також машини завантажили. Вже напоготові валити. Команда надійшла стояти далі. Вчора понад двадцять "трьохсотих" росіян вивезли, – розповів окупант.

Війна Росії з Україною: останні події

  • Біля тимчасово окупованого Мелітополя зійшов з рейок бронепотяг російських окупантів, який віз бронетехніку. В окупантів сталася істерика: вони заявляють про "теракт" та брешуть, що везли продовольство.
  • Росіяни кинули шалені сили на штурм Лисичанська. Його взяття дозволить заявити їм про повну окупацію Луганської області, що є одним із головних завдань ворога у війні з Україною.

Дивіться також – росіяни обстрілюють Україну всією можливою зброєю, щоб змусити сісти за стіл переговорів: відео