У тимчасово окупованому Мелітополі ворог зазнав чергового фіаско. Під ударом опинився його "продовольчий" потяг росіян, в якому вони перевозили свої боєприпаси.

Читайте також Лукашенко не хоче вступати в війну проти України: чого прагне білоруський диктатор

Атака потяга окупантів

Як повідомили джерела 24 каналу у спецслужбах, між Мелітополем та населеним пунктом Фруктове бронепотяг російських окупантів зійшов з рельс. Ворог намагався доставити до тимчасово окупованого Мелітополя бронетехніку.

У росіян через напад на їхній бронепотяг сталася істерика. Російські пропагандисти подають цю інформацію як "теракт". За їхніми словами, "потяг з продовольством", який рухався з Криму у Мелітополь, обстріляли з гранатомета "терористи Зеленського". Звідки це вони взялися на території, яку окупанти тимчасово "контролюють", пропагандисти не уточнили. Також ворогу вже пора усвідомити, що увесь світ знає, що крадене в Україні продовольство ворог вивозить у Крим, а у зворотному напрямку рухається зброя.

Голова окупаційної адміністрації Запоріжжя Володимир Рогов вже надув губи та заявив, що "ведеться розслідування".

Ситуація на окупованих територіях: останні новини

  • На вулицях Мелітополя окупанти почали ловити чоловіків. Існує дві версії їхньої діяльності: примусова мобілізація або проведення "фільтрації" через страх перед партизанами.
  • На Херсонщині зростає рух опору, а в окупантів бракує сил для утримання контролю. Це може допомогти ЗСУ у контрнаступальних діях.

Війна Росії з Україною: коротко про головне

Росіяни продовжують активно обстрілювати та атакувати Лисичанськ, ворог кидає на його окупацію просто шалені ресурси. Ворог прагне будь-що виконати одне з головних завдань у війні проти України – повністю окупувати Луганську область. Для досягнення мети ворог не буде шкодувати боєприпасів та живої сили.

Разом з тим панічні настрої в лавах російської армії фіксуються все частіше. На Запоріжжі 70 російських солдатів дезертували просто з казарми, на їх пошук кинули навіть гелікоптери. Командування окупантів не відстає від підопічних – солдати російського 4 батальйону затримали свого комбата при спробі втечі.

Дивіться також – у таборі ворога відбулася перестрілка: окупанти знову щось не поділили