Про це в ефірі ютюб-каналу "ФЕЙГИН LIVE" розповів радник Офісу Президента Олексій Арестович, повідомляє 24 канал. Також він поділився інформацією про ситуацію в Криму.

За його словами, ЗСУ там можуть записати собі серйозний оперативний успіх. Адже після вибухів на півострові окупанти почали виводити звідти свою авіацію та перекидати її в росію.

До теми Операція зі звільнення Криму вже почалася, – Арестович

У військах окупантів трапилося масове отруєння

Арестович розповів, що в російських військах 20 серпня трапилося масове отруєння.

22 людини – "двохсоті", за інформацією станом на 17:00. Зараз, можливо, вже більше,
– зазначив радник ОП.

За його словами, частину загарбників відвезли у Севастополь.

"Ми губимося в здогадках, звідки така кількість загиблих. Проте видається, що їхні тиловики щось намудрували з непридатними консервами", – додав Арестович.

Він зауважив, що росіян, яким вдалося вижити, везуть в Крим, аби врятувати їм життя. Проте на думку радника ОП, це буде важко.

Цікаво Арестович назвав літаки росіян, які демілітаризувалися внаслідок "бавовни" у Гвардійському

росія виводить свою авіацію з Криму

Арестович наголосив, що росіяни, які збиралися захопити Україну за 72 години, виводять авіацію з Криму, який окупували ще у 2014 році.

"З Криму – головної піар-точки путіна. Спочатку звідти вивели кораблі на східне узбережжя, а тепер і авіацію забирають. Або ж зміщують якомога далі від наших засобів ураження", – додав радник ОП.

За його словами, 20 серпня на штаб флоту в Севастополі впав безпілотник, який окупанти"героїчно" збили. Там не було вибухового заряду, тож вірити в повідомлення загарбників про те, що "втрат немає", можна.

Буде цікаво – окупанти не очікували масових "прильотів" у Криму: відео