У мережі виклали багато відео моментів стрільби в небо. На одному з них автор припустив, що росіяни вирішили запустити салюти в честь Дня Незалежності України.

Напередодні День "бавовни" у Криму триває: у Чорноморському районі – вибухи, також працювала ворожа ППО

Що відомо про "салют" у Севастополі

На записах видно моменти залпових атак у небо. Росіяни невпинно стріляли трасувальними снарядами, але ніяк не могли поцілити. Тому постійно з'являлися нові "штрих пунктири" в нічному небі.

Робота російської ППО у Севастополі: дивіться відео

Жителі Криму припускають, що це салют до свята України: дивіться відео

В одному із дописів мовиться, що стріляли там із російського зенітно-ракетного комплексу "Панцир-С". Проте наразі немає жодного факту, який це підтверджував.

Так само на записах не помітно, що там стріляли саме по безпілотних літальних апаратах. Проте, якщо це правда, то кримчани дали підказку українським захисникам. Вони записуючи відео роботи ППО вказали, що вогонь ведеться з території військової частини.

Кримчани кажуть, що "там військова частина": дивіться відео

У Криму триває сезон "бавовни"

Протягом кількох тижнів усі українці та світова спільнота мають змогу спостерігати за численними "інцидентами" на території Криму. Перше таке повідомлення з'явилося, коли пролунали вибухи біля авіабази в Новофедорівці.

Українці одразу підхопили цю новину та почали генерувати меми. А ось росіяни чомусь перестали почуватися в безпеці на окупованій території. Невдовзі на кримському мосту та поряд із ним були кілометрові затори із відпочивальників, які раптово почали втікати. Вони плакали, панікували та розповідали, що не хочуть їхати з Криму.

Тоді виявилося, що вибухали склади боєприпасів і авіація російського чорноморського флоту. Це була найбільша втрата авіації росії з часів 2 світової війни – приблизно 10 літаків водночас.

Проте невдовзі вже було кілька схожих подій. І навіть вдень 20 серпня були вибухи в Чорноморському районі, Бахчисараї та Севастополі. А зранку ранкова "бавовна" прийшла до Євпаторії. Президент Володимир Зеленський у своєму зверненні за цей день зазначив, що "в повітрі Криму відчувається – окупація там тимчасова, а Україна повертається".

Минулого дня – в Криму оголосили повітряну тривогу: дивіться відео