Як зрозуміло з ролика, що поширюють користувачі мережі, загарбники вирішили влаштувати у 7-ох свято, оскільки вижили, на відміну від інших "побратимів". За словами ворожого військового, втрати у його роті становлять 94%.

Дивіться також Росіяни тиснуть під Бахмутом та Авдіївкою: як за тиждень змінилась лінія фронту

Язик без кісток: військовий Росії розповів про втрати

Варто відзначити, що на відео – група російських військових, які є представниками осетинів. Це давній народ Північного Кавказу, який також неабияк постраждав під час окупації Москвою частини Грузії у 2008 році, а саме – Південної Осетії.

Один зі загарбників з неабияким оптимізмом розповідає про те, що нібито не треба засмучуватися. Водночас він зазначає, що серед 86 бійців, які були спершу в його роті, залишились живими всього 7 військовослужбовців.

Ніс не опускаємо. Нас із роти у 86 бійців вийшло 7 осіб. Ми – семеро осіб залишилися, щоб назад повернутися. Нам Всевишній дозволив ще пожити,
– каже один із загарбників.

Щонайцікавіше, озвучена окупантом "статистика" викликала справжній регіт серед його "побратимів". Вочевидь, ці цифри справді потішні, але для Сил оборони. Чому ж сміються росіяни? Вочевидь, від безвиході.

На лівобережжі Херсонщини окупант з оптимізмом розповідає про втрати Росії: дивіться відео

У Росії все більше проблем та менше живої сили

  • У Генштабі інформували 29 листопада, що станом на цей час від початку повномасштабного вторгнення Збройні Сили ліквідували 327 580 представників ворожого війська. Лише 1 140 – за минулу добу.
  • Росіяни намагаються наступати на східних та південних напрямках, але значних результатів не мають. У Силах оборони констатують: нашим захисникам вдається відбивати атаки загарбників, зокрема на Авдіївському, Мар'їнському та Мелітопольському напрямках.
  • До речі, цими днями наші бійці знищили район скупчення противника у Токмаку Запорізької області. Власне, окупанти влаштували військовий госпіталь просто-таки в дитячому садочку – ЗСУ його успішно уразили.