Про це заявив Володимир Зеленський в інтерв'ю американському телеканалу Fox News. Водночас президент України не став називати конкретні цифри.

Дивіться також Загинув за Україну: Сирський нагадав про першого військового, вбитого під час агресії Росії

Ми знаємо, що десятки тисяч людей були вбиті. Десятки тисяч дітей були депортовані. Якщо порівнювати кількість загиблих солдатів, я б сказав, співвідношення 1:5. На одного українського військового, який загинув у бою, припадає п'ять російських солдатів,
– сказав Зеленський.

Президент України наголосив, що це приблизна статистика і не став називати конкретних цифр. Він також додав, що тисячі українців вимушені були покинути власні домівки внаслідок військових дій.

До слова, згідно зі статистикою Генштабу ЗСУ, станом на 22 лютого 2024 року російська армія втратила понад 407 тисяч особового складу. Телеканал Fox News порівняв цю кількість з американськими штатами. До прикладу, у штаті Аризона проживає майже 500 тисяч людей.

Втрати ворога: останні новини

  • ЗСУ продовжують завдавати ворогу суттєвих втрат. Так, українські захисники завдали удару по полігону на Херсонщині. Вибухи пролунали саме у той час, як окупанти проводили там тренування.
  • За попередньою інформацією, загинуло щонайменше 60 окупантів. Мовиться не лише про солдатів, а й командування ворожого угруповання "Днєпр". Наталія Гуменюк повідомила, що усі наслідки успішно відпрацювання ЗСУ ще уточнюються.
  • Днем раніше, 20 лютого, українські захисники також успішно відпрацювали по полігону під Волновахою. Як повідомляли у мережі, 3 роти окупаційних військ зібралися на полігоні, бо мав приїхати генерал. Втім, замість генерала на полігон завітала потужна "бавовна". Як наслідок – загинули десятки окупантів. У мережі повідомляли, що було ліквідовано також щонайменше 60 російських військових, а російські ЗМІ вже публікують список з іменами загиблих.