Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Владислав Селезньов. Щодня гине понад 500 росіян.

Читайте також: У Мелітополі окупанти спалюють тіла своїх бійців у дитячому санаторії – сморід жахливий

"Крематорій, неподалік від Сімферополя, в населеному пункті Красна Зорька, постійно працює в режимі 24/7. Кремація цивільних осіб там фактично не відбувається, лише вояків російської окупаційної армії перетворюють вже на справжній попіл", – розповів Владислав Селезньов.

Ворог намагається відбити ті позиції та рубежі, які займають Збройні Сили України, а це призводить до численних втрат ворога, особливо на півдні Херсонської області.

"Достатньо подивитися на зведення українського генерального штабу. За останніх кілька тижнів не було позначки менше ніж 500 знищених російських окупантів на добу", – сказав Селезньов.

Військовий експерт Владислав Селезньов пояснив причини колосальних втрат ворога: дивитись відео

Більше зниклих безвісти – менше соціальних виплат

Для Росії це вже не нова схема збереження військового бюджету. Спалити, а рідним сказати, що зник безвісти. Немає тіла – немає проблем.

Дуже зручно спалити тіло і сказати, що десь зник, а відповідно немає соціальних та урядових виплат, це дозволяє економити російський бюджет,
– прокоментував Селезньов.

Скільки ще Росія зекономить на "двохсотих", сказати важко, але те, що їх ставатиме більше – однозначно. Бойові дії набирають обертів, українська армія зараз завершує підготовку до майбутніх боїв.

Це означає, що динаміка і надалі буде зростати, аж до того моменту, поки ми не реалізуємо всі свої ключові завдання щодо звільнення всієї території України, а саме кордону 1991 року та повної руйнації бойового потенціалу путінської армії,
– зазначив Селезньов.

Втрати ворога зростають: останні новини

  • 3 липня Генеральний штаб ЗСУ повідомив про ліквідацію понад 230 тисяч окупантів. За минулу добу ворог зазнав втрат ще на 600 загарбників.
  • Мер Мелітополя Іван Федоров розповів про мобільні крематорії, які окупанти облаштували на території дитячого санаторію. Сморід відчувають мешканці декількох районів міста.
  • 2 липня Сухопутні війська Збройних Сил України у своєму телеграм-каналі опублікували відео, де показали, як вони працювали по окупантах. Дрон скинув вибухівку на росіян в тимчасово окупованих Олешках на Лівому березі Херсонської області.