Військові Збройних Сил "вполювати" російську радіолокаційну станцію ворога "Зоопарк-1". Варто зазначити, що перший "Зоопарк" на Донбасі помітили ще у 2019 році.

Читайте також Готуються до активного контрнаступу: у ЗСУ озвучили тактику, яку використовує ворог на Півдні

Що таке "Зоопарк-1" і чому до нього така увага

"Зоопарк-1" – це російський розвідувальний комплекс вітчизняного виробництва. Загарбники дуже пишаються цією розробкою і кажуть, що аналогів йому у світі немає.

Інформація про те, що його перекинули на Донбас підтвердилася у 2019 році, коли воїнам ЗСУ вдалося отримати відповідні відеодокази. Минули роки й зараз, під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну, українські військові знищили один з цих "унікальних і неповторних" розвідувальних комплексів.

Для чого використовують "Зоопарк-1"

Цю техніку окупант використовує в розвідувальних цілях. За допомогою радіолокаційної станції ворог може визначати позиції українських РСЗВ, артилерії та мінометів, а також систем ППО.

Загарбники також користуються ним, щоб скоригувати свій вогонь, контролювати, чи немає поблизу українських безпілотників, або авіації. 23 жовтня українським захисникам вдалося вкоротити віку предмету гордості росіян.

Зверніть увагу В ОК "Південь" підтвердили, що окупанти тікають з правого берега: чи може бути це пасткою

Для чого окупанти збирають сили на лівому березі Херсонщини

Військовий експерт Павло Нарожний вважає, що загарбники обрали лівий берег, бо там є дуже вигідна для оборони позиція. За його словами, там зараз концентрується багато російських резервів.

Штурмувати Дніпро – практично нереально. Тож окупантам достатньо просто перетнути річку, щоб отримати непоганих природний щит.

До теми – Карта бойових дій за 23 серпня: дивіться відео