Поранена бойовиками військовий медик перебувала у критичному стані, про це повідомили у 36 окремій бригаді морської піхоти.

Заява президента: Крихка надія на завершення гарячої фази війни з'явилась, – Зеленський звернувся до українців

Близько 11:00 в районі ООС під час обстрілу російськими окупаційними військами загинули два воїни... Це – старший матрос Майборода Сергій Григорович та бойовий медик, кавалер ордену "За Мужність" сержант Шевченко Ірина Вікторівна,
– мовться у повідомленні.

Ірина Шевченко військовий медик ООС
Ірина Шевченко смерть втрата Донбас ООС
Загибла військовий медик Ірина Шевченко/ фото із соцмереж

Санітарний автомобіль Hummer, в якому їхали військові медики на одну з передових позицій задля евакуації пораненого воїна, бойовики цинічно обстріляли з протитанкового ракетного комплексу. Машиною керував Сергій Майборода.

Донбас, обстріл, медики, Сергій Майборода
Сергій Майборода

Підступний обстріл санітарного автомобіля збоку російських окупаційних підрозділів є черговим свідченням того, що окупанти не дотримуються жодних міжнародно-правових норм,
– наголосили у штабі ООС.

Обстріл санітарних автомобілів є порушенням міжнародного законодавства та норм міжнародного гуманітарного права.

У мережі оприлюднили фото загиблої під Водяним Ірини Шевченко.

"Такі як Ви, не вмирають...Просто перестають бути поруч... Там, з-під неба, Ви продовжите сварити хлопців за випитий енергетик, насмажите смачнющих широкинських налисників, навесні вздовж траншей посадите помідори, забинтуєте ще не одну поранену руку, нагодуєте і обігрієте як мама. Але вже там, з-під неба", – пишуть побратими Ірини Шевченко у Facebook.