Відповідну заяву зробив Олексій Арестович. Це трапилось 12 травня, на 78 день повномасштабної війни, яку Росія почала проти України.

Зауважте Окупанти називають Чорнобаївку "чистилищем" для живої сили і кладовищем – для військової техніки

ЗСУ потужно атакували ворога в Чорнобаївці

Чорнобаївка – удар по накопиченню техніки та складам ракетно-артилерійського озброєння та бойових припасах. Детонація понад 3 години.
Здійснилося. Серія 19,
– написав Арестович.

Радник глави ОП пояснив, що подробиці атаки в опублікованому ним відео та показав комічні кадри.

Арестович додав ілюстративні кадри про атаку ЗСУ проти окупантів в Чорнобаївці: дивіться відео

Коротко про історичну Чорнобаївку

  • Російські окупанти вже бояться Чорнобаївки Херсонської області. Зокрема СБУ 12 травня опублікувало перехоплену розмову росіянина. Він говорив матері, що село – під постійним обстрілом, тому інші російські окупанти навіть лякаються наближатися до легендарного населеного пункту. Натомість батькові розповів, що вони втратили більшість військової техніки та не мають чим воювати.
  • Перед цим ЗСУ вже 18 разів атакували російських військових у районі Чорнобаївки. Попри це, для росіян село важливе, адже Чорнобаївка для них – об'єктом критично важливої військової інфраструктури. Зокрема їм потрібен аеродром з твердою поверхнею, щоб садити ворожі гвинтокрили.
  • Натомість російські військові масово не хочуть воювати в Україні та повертаються додому. Тому Москва скеровує в нашу державу "досвідчених карателів", які воювали в Сирії.
  • Попри погрози, у російських військових паніка від згадки про Чорнобаївку. Вони масово відмовляються йти в наступ на цьому напрямку. Натомість командування Росії шукає "дурнів".

Дивіться також – це блискуче! Мусієнко вражений розгромленням 73 одиниць техніки рашистів: відео