Ілля Кива також вкотре заявив, що нібито готовий навіть до покарання. Перед цим нардеп говорив, що нібито отримав повістку на допит через шапку з радянською символікою.

До теми Нагадує бал у Воланда: ОПЗЖ влаштувала дивний марш – відео

Кива про СС Галичина

Одіозний нардеп заявив, що нібито стіну побудувати потрібно "у Львівській області" та цинічно попросив показати його допис Зеленському.

Я б їх викопував, вішав і вже ніколи не повертав би в нашу землю, щоб не отруювати її. Стіну не на Донбасі будувати потрібно, а у Львівській області, щоб епідемія зради і ганьби не поширювалась по Україні,
– написав Кива.

Він також зробив так званий дискурс в історію, де розповів про нібито злочинність СС Галичина у Львові. Зокрема говорив, що нібито "Міжнародний військовий трибунал оголосив СС, SD і Gestapo злочинними організаціями в рамках визнаних принципів Лондонської хартії".

Що варто знати про СС Галичина

  • Дивізія січових стрільців "Галичина" або 14 гренадерська дивізія військ СС "Галичина", що була підрозділом у складі військ Ваффен-СС Німеччини, що існував у 1943 – 1945 роках.
  • Складався з українців переважно греко-католицького віросповідання – галичан.
  • Раніше Микита Потураєв розповідав, що люди, які вступили до лав СС "Галичини", не були нацистами.
  • Він також пояснював, що Нюрнберзький трибунал не засудив дивізію СС "Галичина". Це не виправдовує її учасників. Це була трагічна помилка. Її припустилися люди з багатьох міст на Заході України. Однак це не змінює того, що робила в Україні радянська влада.
  • Потураєв наголосив, що люди, які входили до СС "Галичина" "не були нацистами та ксенофобами". Вони ухвалили таке рішення лише тому, що побачили дії радянської влади на Західній Україні у 1939 році.

Останні заяви Іллі Киви

  • 24 червня Ілля Кива заявив, що отримав повістку на допит через радянську шапку. На шапці була радянська символіка.
  • Натомість у прокуратурі заперечили цей факт. В Офісі Генпрокурора повідомили, що не вручали Киві повістки. Її вручили іншій людині, та не сказали, кому саме.
  • Перед тим, 22 червня, одіозний Ілля Кива та партія ОПЗЖ (перед тим була інформація, що він шукав людей, яким обіцяв 250 гривень) влаштували дуже дивний "марш" на території Національного музею історії України у Другій світовій війні. Дійство радше нагадувало шабаш.
  • Також Ілля Кива розповів, як би діяв у сутичці з Василем Вірастюком.