Зазначається, що прикордонники перевірили у Князєва документи, з’ясували мету перебування, після чого відпустили. Сам екссуддя був на пасажирському кріслі авто.

Дивіться також Мільярдер Жеваго заочно арештований ВАКС у справі Князєва: що відомо

Князєв заявив, що був у відпустці

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі розповіли, що у Князєва немає паспортів, тому він "навряд чи перетинав кордон". Водночас він має дозвіл пересуватися по Україні. Сам Всеволод Князєв вказав, що на блокпості перевірили документи і попросили проїхати у відділення для ретельнішої перевірки.

Я не заперечував цьому. Після ретельної перевірки документів звʼязалися з НАБУ та з'ясували, що до мене немає претензій. Після цього я залишив відділ. Наразі перебуваю на Закарпатті та планую продовжити відпочинок. За наказом Верховного суду перебуваю у відпустці,
вказав Князєв в коментарі "Бабелю".

Нещодавно з Князєва зняли електронний браслет. Екссуддя зазначав, що у нього вдома по 6 годин немає світла, що робить міру неефективною. Водночас він скаржився, що має алергію на електронний браслет.

Зазначимо, що у травні 2023 року тогочасного голову Верховного Суду Всеволода Князєва викрили на хабарі у 2,7 мільйона доларів.