Князєв апелював до того, що в нього вдома по 6 годин немає світла. Однак інші обмежувальні заходи лишаються незмінними.

Дивіться також Презент на мільйон: ексголову Верховного суду визнали винним у незаконному одержанні подарунка

З Князєва зняли браслет

Вищий антикорупційний суд України вирішив звільнити Всеволода Князєва від обов'язків носити електронний браслет. Ексголова Верховного суду заявив, що в нього за його місцем проживання по шість годин немає світла та зв’язку, що робить браслет неефективним.

Окрім цього, Князєв заявив, що браслет впливає на його здоров'я – він нібито має алергію.

Однак колегія продовжила дію обмежувальних заходів, таких як обов'язок прибувати до прокурора суду за першою вимогою, не вилучатись за межі України, утримуватись від спілкування зі свідками, здати паспорти для виїзду за кордон.

Прокурор в судовому засіданні переконував, що заходи потрібно продовжити, оскільки Князєв може переховуватись від суду та незаконно впливати на свідків. Однак сторона захисту посилалася на відсутність жодних доказів, які б підтверджували наявність ризиків.

Справа Князєва

  • У травні 2023 року тогочасного голову Верховного Суду Всеволода Князєва викрили на хабарі у 2,7 мільйона доларів.
  • За даними слідчих, гроші заплатили за те, щоб 40,19% акцій Полтавського гірничо-збагачувального комбінату у 2023 році повернулись до Констянтина Жеваго. Детальніше про справу читайте за посиланням.
  • Після корупційного скандалу голову Верховного суду Всеволода Князєва звільнили.
  • Державна виконавча служба Мін'юсту арештував все майно та рахунки ексглави Верховного Суду Всеволода Князєва.
  • На початку травня 2024 року стало відомо, що Всеволод Князєв розділив майно з колишньою дружиною. Їй дісталася половина. Ексдружина голови Верховного суду отримала житловий будинок, 52 300 доларів готівкою та гроші на низці рахунків у банку.