Про це він розповів у інтерв'ю "Корреспонденту".

"Я не вірю у можливість повномасштабного вторгнення. Єдине, боюся, що у хлопців на кордоні з Кримом, де вони стоять навпроти росіян, здадуть нерви – і буде привід для нової провокації", – каже Тука.

Він додав, що українським суспільством легко маніпулювати, бо більшість громадян країни ніколи у житті не залишали територію свого проживання.

Потрібно мати на увазі, що у будь-якому конфлікті є дві сторони. Тому мир залежить не тільки від нас, і навіть не стільки. На 90% він залежить від Кремля. Головна мета, яку зараз переслідують Путін і компанія, це не захоплення нових територій. Проект "Новоросія" зазнав краху – вони проковтнули надто великий шматок і подавилися,
– вважає Георгій Тука.

На думку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, вже достатньо помітний ефект від санкції Заходу, тож главу Кремля зараз турбує не те, як розгорнути війну з Україною, а як позбутися санкцій.

Читайте також: У Лаврова різко відповіли США на закиди про напад Росії на Україну

"Міністр фінансів Росії заявляє, що якщо ситуація не зміниться, то фінансовий резерв накриється вже в лютому наступного року. Санкції не дають миттєвого ефекту, але вони щодня потроху підточують", – додав він.

До слова, на думку військового експерта, Росія вкотре погрожуючи Україні, може втягнути у війну і Європу.