Так, Байден зазначив, що американська ядерна зброя "може підірвати весь світ". Щоправда, в якому контексті президент США вирішив згадати ядерну зброю достеменно невідомий.

До теми США розроблять новий варіант ядерної бомби: у Пентагоні назвали особливості

Байден пустив жарт про ядерну зброю

Президент США Джо Байден нещодавно відвідав завод CS Wind у Пуебло, Південна Корея. Під час розмови з робітниками він торкнувся питання ядерного потенціалу Сполучених Штатів. Байден відкрито заявив, що його військовий помічник володіє кодами, необхідними для запуску ядерних атак, які потенційно можуть "підірвати весь світ".

Тепер дивіться, мій морський піхотинець несе це. У нього є код, щоб підірвати світ. Це не так, це ядерна зброя. Ви думаєте я жартую,
– сказав Байден.

Джо Байден пожартував про ядерну зброю: дивіться відео

Цей інцидент на заводі викликав стурбованість громадськості, особливо враховуючи намір Байдена балотуватися на переобрання. Так, значна частина виборців висловлює стурбованість його віком і загальною ефективністю на посаді президента.

США провели ядерні випробовування

  • Сполучені Штати 18 жовтня провели ядерні випробування на полігоні в Неваді. Так, американські військові здійснили підземний хімічний вибух.
  • Ці випробовування були потрібні для того, щоб зменшити глобальні ядерні загрози. Зокрема, це допоможе краще виявляти ядерні вибухи по всьому світу.
  • Для проведення експерименту використовувалися хімічні вибухові речовини, а також радіоізотопічні індикатори. Саме вони дозволяли "перевірити нові прогнозні моделі вибуху" в інших країнах.
  • Варто зазначити, що своїми випробуваннями США посилали потужний сигнал державам, які брязкають своєю "ядерною дубинкою". Зокрема, що на фронті ядерка нічого не змінить, але це буде разючий психологічний удар по світу і відповідно вимагатиме серйозної реакції.