Півострів не важко повернути, якщо зруйнувати цю незаконну конструкцію та боротися з окупантами далекобійними ракетами. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю для 24 Каналу відзначив військовий експерт Петро Черник.

Дивіться також У Криму гарячий сезон "бавовни": хронологія найгучніших вибухів

Крим не складно взяти. Для цього треба завалити міст і місяць часу "перемелювати" їх (росіян – 24 Канал) далекобійними ракетами,
– пояснив військовий експерт.

Боротьба за Крим

У боротьбі за український півострів може допомогти резерв до тисячі далекобійних ракет, відзначив Черник. Наприклад, багато розмов точилося щодо ракети AGM-158.

"Треба до тисячі ракет. Тоді артерії, яка живить, – немає. Все, що пливе, – топимо", – відзначив він.

Петро Черник про боротьбу з росіянами у Криму: дивитись відео

Зокрема, ракета AGM-158 JASSM належить до класу "повітря – поверхня". Вона американського виробництва, призначена для ураження важливих, високозахищених стаціонарних цілей, які переміщуються в будь-яких умовах і в будь-який час.

Ракета має дальність від 360 кілометрів, бойову частину 450 кілограмів і може бути інтегрована до складу озброєння бомбардувальників F-16.

"Її можна застосовувати до будь-чого: стоїть, пливе, рухається – воно б'є. Засипати тисячами (ракет – 24 Канал). Немає що їсти – пити, їм (росіянам – 24 Канал) кінець", – додав Петро Черник.

Крим: останні новини

  • Очільник української розвідки Кирило Буданов заявив, що ЗСУ можуть розірвати сухопутний коридор Росії з Кримом до настання зими. Кремль має велике хвилювання, адже передчасно розгорнув свої резерви.
  • Російські окупанти не втримаються у Криму – вже розпочато процес звільнення півострова. Спроба протистояння для них може перерости у "географічний котел".
  • Часта "бавовна", яка трапляється на півострові, нагадує окупантам, що їм давно уже час забиратися. Напередодні, 17 вересня, їм знову було неспокійно – чулися вибухи. Вони лунали орієнтовно з Фіоленту.