Зокрема, у місті посилилась робота так званої "молодої гвардії". Детальніше про це 24 Каналу розповів депутат Маріупольської міської ради Дмитро Забавін.

Читайте також Росія застосовувала "тактику голоду" під час 85-денної облоги Маріуполя, – The Guardian

Як росіяни вербують дітей

Депутат Маріупольської міської ради наголосив, що на окупованих росіянами територіях немає освіти є лише тотальна російська пропаганда, а всі заклади під вивіскою освіти – пропагандистські навчальні центри.

Окупанти цілеспрямовано розробляють заходи та плани, щоб маріупольським дітям вбити в голови повну ненависть до всього українського. На жаль, такі приклади ми бачили на наших територіях, які були окуповані з 2014 року. Росіяни виростили ціле зазомбоване покоління молодих українців.

Уявіть собі, дітям 10 – 12 років, які там навчалися, протягом 8 років вбивали в голову російську пропаганду. Ці молоді люди, коли російське керівництво наказало захопити Маріуполь, були найжорстокіші,
– мовив Забавін.

Росіяни просто здійснили злочини щодо дітей, навчаючи їх пропаганді. Ці жахливі речі окупанти зараз продовжують робити в Маріуполі й на всіх тимчасово окупованих територіях.

"Це ціла пропагандистська програма. Повинне бути окреме міжнародне розслідування цих фактів, тому що це є реальний злочин – вплив на розум, на розвиток дітей. Росіяни мають на меті потім використовувати цих дітей у бойових діях щодо України", – зазначив депутат Маріупольської міської ради.

Більше новин з окупованого Маріуполя

  • Окупанти завезли до Маріуполя понад 70 тисяч представників різних народностей Росії та заселяють їх у квартири українців. Мета росіян – змінити корінний склад населення, тому що їх не влаштовують маріупольці-українці, які часто виказують свої протести.
  • Водночас російські загарбники перетворюють Маріуполь на концтабір. Місцеві – під повним контролем окупантів.
  • У місті відбувається щось страшне. Росіяни ніяк не владнають ситуацію з водовідведенням. Резервуари заповнені, й вони виходять назовні, бо росіяни не знають елементарних законів фізики. Крім того, в місті величезні проблеми з медициною.