Про це 24 каналу розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. Він також зазначив, що зараз ключове – допомогти нашим людям, які зараз у складних умовах, під щільним вогневим ураженням ворога продовжують захищати нас.

Читайте також Росія збирається втікати з України, тому готує провокацію в Бєлгороді, – військовий експерт

За словами Мусієнка, Кремінна важлива з точки зору утримання плацдарму і створення відповідних рубежів для просування вперед.

Мусієнко оцінив ситуацію на фронтах: дивіться відео

Але, на думку фахівця, ключовим та визначальним напрямком напередодні зими та й у найближчому майбутньому – є Південь, Запорізький напрямок у бік Мелітополя

Як тільки українським силам вийде звільнити ці території, противник буде змушений втікати до окупованого Криму, де наші сили зможуть його "закрити" за завдати болючих ударів,
– резюмує Олександр Мусієнко.

Як можуть розвиватися події на фронті

  • Росіяни не встигають облаштувати оборонні споруди на Півдні, тому розглядають варіанти для нового "жесту доброї волі". Тож, ЗСУ можуть деокупувати решту Херсонської області і найближчим часом вийти до Криму. На шляху до звільнення півострова українські військові можуть атакувати противника із двох напрямків.
  • Один із найнебезпечніших напрямків – це з-під Оріхова на Токмак, оскільки це найкоротша дорога на Мелітополь, причому дуже хороша дорога. На рух військ на цьому напрямку не так сильно впливають погодні умови.
  • Після того, як ЗСУ звільнили правобережжя, з'явився ще один перспективний напрямок, якого дуже побоюються росіяни – це передбачуване форсування Дніпра та Каховського водосховища в районі Нової Каховки й далі рух на Мелітополь.