Інформацію про це оприлюднив журналіст Сергій Іванов на своєму ютуб-каналі. Журналіст подзвонив декільком "благодійникам" партії Шарія. Вони визнали, що пожертвувані гроші не належали їм.

Радимо ознайомитись Що не так з Шарієм: скандали, у які потрапляв блогер

Як працює схема "добровільних внесків" для партії Шарія

  • Представники партії Шарія дають людям гроші, щоб ті використовуючи свої рахунки ФОПів, здійснювали багатотисячні перекази партії.
  • Фактично ці люди виконують роль фіктивних прокладок для легалізації коштів, походження яких мають з'ясувати правоохоронні органи, або ж СБУ.
  • Одна з жінок, якій подзвонив журналіст сказала, що її сина досі тягають по судах через перекази грошей "шаріївцям". Вона відмовилась знову брати участь в цій схемі.

З огляду на контент і меседжі Шарія, не здивуюся, якщо партія Шарія – це дітище служби зовнішньої розвідки Росії або іншої спецслужби держави-агресора,
– припускає Сергій Іванов.

Дивіться відео викриття Івановим фінансування партії Шарія:

Хто такий Анатолій Шарій і чому він скандальний?

Відомий в ютубі блогер з Києва, який є прихильником проросійського курсу України. Він негативно говорить про Україну, особливо про Революцію Гідності та українських ветеранів.

Шарій часто називає російсько-українську війну на Донбасі "громадянською війною". Усі його думки збігаються з меседжами російської пропаганди. Шарій часто критикує українську владу та ЗМІ, при цьому вигадуючи та перекручуючи інформацію.