Військовослужбовці Держприкордонслужби України показали, як знищують загарбників й звільняють окуповану територію.

Читайте також Не боялися ні мін, ні ракет: жителька Маріуполя розповіла, як мародери грабували її магазин

Наші військові покарали окупантів за крадіжку

Український безпілотник зафіксував момент мародерства російських окупантів у захопленому селі. На відео видко, як росіяни вкрали гусака на подвір'ї сільського будинку.

Потім вони понесли його до одного з будинків, у якому облаштували свій командно-спостережний пункт.

Координати штабу ворога прикордонники повідомили артилеристам однієї з механізованих бригад. Наш військові завдали удар по пункту окупантів. На відео видно, що "прилетіло" саме в той будинок, куди віднесли гусака.

Військові також зазначили, що артилерійським вогнем разом з окупантами-злочинцями знищено й командира їхнього підрозділу, який саме приїхав на частування.

Як ЗСУ покарали окупантів-мародерів: дивіться відео

Мародерство росіян: останні новини

  • Російські військові вже вкотре показали свою справжню сутність. От тільки вони славляться не своїми звитягами на полі бою, а мародерством та тортурами проти цивільного населення.
  • Українці, які пережили окупацію, розповідають приголомшливі речі. До прикладу, у Херсоні росіяни крали все, що тільки можна було. Місцева жителька Тетяна Наумова розповіла про мародерства росіян.
  • За її словами, загарбники крали навіть купальники, які люди залишали на вулиці. Також вони відбирали у людей похилого віку каструлі та казани. А перед тим, як втекти на лівий берег Дніпра, вони вивезли з садочка лінолеум, а у деяких приміщеннях викрутили двірні отвори.