Про це у програмі "Справа детектива" з Олександрою Дрік розповів детектив Національного антикорупційного бюро Віталій.

Читайте також: Найшвидша спецоперація в історії НАБУ: як впіймали директора-мільйонера

Він повідомив, що Лідія Гаврилова фіктивно розлучилася з чоловіком, аби приховати та не декларувати майно, вартість якого суттєво перевищує її статки.

Під час досудового розслідування встановлено факт того, що голова Держаудитслужби не задекларувала автівку і два паркомісця, які номінально належали особі, з якою вона спільно проживала без реєстрації шлюбу, – сказав Віталій.

На думку слідства, вона розлучилася зі своїм чоловіком, тому що відповідно до статті 46 Закону України про запобігання корупції у декларації має бути показане майно чоловіка або дружини високопосадовця. Зважаючи на те, що ані у чоловіка, ані у дружини немає коштів на придбання вартісного майна, вони вирішили розірвати шлюб.

Декларація голови Держаудитслужби за 2015 рік
Декларація голови Держаудитслужби за 2015 рік

Насправді особи продовжували проживати разом, фактично, сімейних відносин не припинили, мали спільні права та обов'язки, мали спільні подорожі. До того ж, все це навіть не приховувалось,
– наголосив детектив НАБУ.

Віталій зазначив, що після отримання обвинувального акту чиновниця подала декларацію за 2017 рік, в якій дані про чоловіка були.

Більше дивіться у повному випуску програми "Справа детектива":