Зауважимо, що цього року повне сонячне затемнення могли спостерігати жителі більшої частини як Південної, так і Північної Америк, проте найкращим місцем для споглядання такого явища виявилися Сполучені Штати Америки, де таке трапилося вперше за 99 років.

Читайте також: Кінець ери Путіна та імпічмент Трампу, – астролог оприлюднив наслідки сонячного затемнення

До слова, мільйони людей для спостереження прибули на так звану "лінію повного затемнення", де можна було спостерігати, як тінь від Місяця повністю закриває сонце. Ця лінія пролягала на території 14 штатів, від Орегона на західному узбережжі США до Південної Кароліни на Східному узбережжі, у зв'язку з чим громадськість назвала це явище "Великим американським затемненням".

Не змарнував можливість стати свідком цього рідкісного природного явища і президент США Дональд Трамп, а компанію йому на балконі Трумена у Білому домі склали його дружина Меланія, син Баррон, співробітники президентської адміністрації та генпрокурор США Джефф Сешнс.

Дональд Трамп з родиною спостерігає за сонячним затемненням

Додамо, що у Вашингтоні затемнення було неповним, проте і на це Трамп досить емоційно реагував, а його дружина у елегантній сукні кілька разів намагалася дивитися на астрономічне явище навіть без захисних окулярів.

Фото Getty Images

Нагадаємо, сайт "24" проводив для Вас онлайн-трансляцію найдовшого сонячного затемнення.