Про це у своєму відеоблозі "ЦРУ. За кадром" розповіла журналістка Тетяна Мартинюк.

Читайте також: Мер Глухова Мішель Терещенко йде в Президенти України

Як сказала Мартинюк, меру Глухова Мішелю Терещенку набридло боротись із вітряками у маленькому містечку і він зробив хід конем.

На одну з останніх сесій Глухівської міськради прийшли лише два із 29 депутатів. Звісно – немає кворуму, жодного рішення ані обговорити, ані ухвалити. Тобто жодної користі для міста. Такий ігнор невипадковий! До 15-го року Глухів був під тотальним контролем регіоналів,
– відповіла журналістка.

За словами Тетяни Мартинюк, вибори 2015-го року перевернули все з ніг на голову: 66% глухівчан проголосували за Мішеля Терещенка. "Здавалося б, уперше за десять років влада регіоналів похитнулася і місто отримало шанс на зміни. Але ж наївно було сподіватися, що "колишні" так просто лишать насиджені місця. Із перших днів на посаді новий мер зіштовхнувся з шаленим опором", – наголосила вона.

Журналістка також додала, що "плюс до усього цього – безкінечні судові позови, кримінальні справи без логічного завершення та перевірка декларації, яка минулого року обернулась для Терещенка черговим скандалом та штрафом. Він невчасно вніс у декларацію автомобіль, який придбав у кредит".

Терещенко боровся із опонентами як міг, здебільшого безуспішно. Навіть два роки тому ініціював розпуск нинішньої міськради. І 2 роки чекає на добро від Верховної ради. Схоже, ідеальне уявлення француза Мішеля Терещенка про світле європейське майбутнє Глухова стикнулися із українською реальністю,
– заявила Тетяна Мартинюк.

Нагадаємо, раніше 24 Канал повідомляв, що мер Глухова Мішель Терещенко остаточно вирішив піти у відставку з посади і натякнув на плани балотуватися у Президенти України.

Дивіться відео повного випуску "ЦРУ. За кадром" Тетяни Мартинюк за 8 жовтня 2018