Крім того, вони роблять все, щоб покоління, яке зараз навчається у школах на окупованих територіях, було нестерпним до всього українського, щоб після деокупації Донбасу та Криму влада Києва отримала тисячі людей, у ще не зміцнілій психіці яких намертво засіло несприйняття всього, що стосується їх справжньої Батьківщини.

Читайте також: Для чого терористи вирішили створити штучний голодомор у "ДНР"

І це справді буде величезною проблемою. Якщо деякі дорослі зможуть зрозуміти, хто поганий, а хто – ворог, при встановленні миру та відсутності російських каналів, то дітей "вилікувати" від зарази "русского мира" буде майже неможливо. Крім того, от як пояснити хлопчику або дівчинці, що їх батько – вбивця та зрадник, а люди, які його ліквідували – робили світ кращим та рятували мирних жителів від смерті.

Задля промивки мізків дітям росіяни робили школи та дитячі садки розсадником сепаратизму ще задовго до війни. Наразі ж у цих відомствах ввели спеціальні "п’ятихвилинки ненависті". У 2014-му у школах кожного дня вчителі мали розповідати дітям про звірства "хунти".

Наразі ж цю "норму" скоротили до обов’язкового викладання новин раз на тиждень. Можете повірити, тих вчителів, хто не робить це із ідейних причин, майже нема. 99% вихователів та педагогів із захватом розповідають про "одного хлопчика з нашого міста, якого закатували українці" та інші байки, в які вони реально вірять.

Крім того, російським інформаційним військам добре відомо, що за статистикою більші емоції в людей виникають не через повідомлення про загибель тисячі дорослих, а про одну-єдину дитину, яка пішла на той світ. Саме завдяки сюжетам про померлих під час обстрілів дітей Путін та компанія досягли найбільшого притоку добровольців з РФ на Донбас. Задля красивої картинки вони гатили артилерією та мінометами по школах, дитячих садках та майданчиках, використовували фотографії загиблих у інших країнах світу дітей, видаючи їх за "жертви ЗСУ".


Цю дівчинку, Анастасію Луцишину, насправді вбили в російському Усурійську

Для цього й були створені дитячі підрозділи бойовиків та масштабні організації "Захарівці" (у "ДНР") та "Молода гвардія" ("ЛНР"). Хлопчиків та дівчат віком від 13 років вчать вбивати людей, стріляти із автоматів та снайперських гвинтівок, а також наводити артилерію. В останньому варіанті розрахунок простий: хто ж подумає, що дитина збирає інформацію та є навідником? Щодо першого, то бойовики сподіваються, що підліток загине, а вони розтиражують жахливу картинку смерті, використовуючи її у своїх цілях.


24-річну Христину Жук та її маленьку доньку Кіру вбили російські "Гради"

Для цього росіяни у 2015-му вели вогонь з "Градів" по позиціях українців з кладовища під час поховання 14-річного хлопця. Уявляєте собі, який сюжет? "ЗСУ обстріляли поховальну процесію".

Немало для виховання малолітніх сепаратистів зробила й відома доктор Ліза, яка взагалі займалася викраденням дітей у батьків та вивезенням їх до Росії.

Днями до Кальміуського (колишнє Комсомольске) приїхали громадяни РФ, які називають себе громадськими діячами руху "Битва за Донбас". Куди вони відправилися? До дітей. А коли зрозуміли, що малеча якось не дуже зраділа приїзду окупантів, одразу пішли до бойовиків та до "коменданта" із погрозами взагалі закрити школу у місті, якщо там не почнуть нещадну промивку мозків дітям.

А найгірше у цій ситуації те, що битву за розум школярів на Донбасі Україна вже точно програла. Протидіяти пропаганді наразі взагалі ніяк не можливо, тож через кілька десятків років Кремль отримає на Донбасі армію із потенційних терористів, шпигунів та зрадників, яких принаймні три роки виховували як майбутніх бойовиків та вбивць. І що з цим робити, взагалі невідомо. А РФ виграла війну за розуми жителів Донбасу саме через використання дітей.

Читайте також: Кому на Донбасі добре живеться: історії "успіху" жінок терористів "ДНР" та "ЛНР"