Зараз на заводі виготовляють оновлену версію санітарного автомобіля "Богдан 2251". Автівки комплектуються згідно з усіма вимогами, для забезпечення потреб військових медиків. Ці машини посилять медичні підрозділи частин та з’єднань Збройних сил України.

Читайте також: Морська піхота отримала другу партію бронеавтомобілів "Варта"

Компанія "Богдан Моторс" підписала новий контракт із Міністерством оборони на постачання оновлених санітарних машин "Богдан 2251" до Збройних сил України. У 2018 році було запроваджено низку змін, які узгоджувалися із військовими медиками та представниками Міністерства оборони.

Наразі модернізовані "Богдан 2251" поступово замінюють застарілі радянські УАЗ-452. За словами військових водіїв, "Богдан 2251" за характеристиками безумовно перевищує технічно та морально застарілого попередника, який міг підвести будь-якої миті.

Нещодавно військові отримали першу партію санітарних автомобілів "Богдан 2251" на потреби частин і підрозділів ООС.

Богдан 2251, ЗСУ, ООС
Санітарний автомобіль "Богдан 2251"

Що відомо про санітарний автомобіль "Богдан 2251"?Автомобіль розроблений корпорацією "Богдан" на основі китайського Great Wall Wingle 5. В ході розробки авто в конструкцію було внесено низку змін та переглянуто устаткування кабіни водія та медичного КУНГ-у автомобіля. Інтер'єр медичного відділення автомобіля зробили більш комфортним для перебування під час виконання завдань. Авто обладнали автономною системою підігріву, а паливну систему – спеціальним обігрівачем.