Про це розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в інтерв'ю "Апострофу".

За його словами, міжнародна спільнота повинна й надалі тиснути на Росію економічними санкціями. Але є ще два способи тиску на Росію.

"Перший – це необхідність введення ембарго на російські енергоносії. Сьогодні бюджет Росії тримається на багатомільярдних прибутках від поставок нафти і газу в західноєвропейські країни. Таким чином, ембарго стало б дуже ефективним механізмом. Це був би руйнівний удар по Росії", – наголосив Чубаров.

Голова Меджлісу додав, що ембарго треба вводити щонайменше на рік – тоді буде видно суттєвий результат. Ще одним механізмом тиску на агресора, на його думку, є повна ізоляція Кремля в рамках існуючих правових відносин.

Читайте також: Що пишуть про Україну у російських підручниках: фотодоказ

І другий – це повна ізоляція Росії в межах існуючих правових відносин, ізоляція російських політиків, починаючи з самого Путіна, і відімкнення Росії від банківської, фінансової системи світу,
– вважає депутат ВР.

За його словами, Захід повинен створити для Росії такі умови, щоб не лише влада почувала себе некомфортно, а "щоб частина цієї влада поставила собі за мету прибрати Путіна". Такі схеми тиску змусять російських політиків відновлення свого комфорту за рахунок усунення глави Кремля.