Інспекція перевірить роботу глави СБУ та інших силовиків

Про це сказав президент Володимир Зеленський під час брифінгу з лідеркою Молдови Майєю Санду, повідомляє 24 канал. Глава держави зазначив, що звільнив би Баканова, якби хотів, однак для цього існує інспекція, яка перевірить роботу глави СБУ та інших правоохоронних органів.

До речі У РНБО пояснили, чи зрадник з СБУ Наумов, який втік у Сербію, може нашкодити безпеці України

Що стосується керівника Служби безпеки України: по-перше, якби я захотів його звільнити, я вже його звільнив би, а по-друге, у нас проходить інспекція всіх правоохоронних органів зараз. Саме через те, що 24 лютого відбулося повномасштабне вторгнення Росії на нашу землю,
– сказав Зеленський.

Зеленський підтримує реформу СБУ

Глава держави звернув увагу на те, що деякі представники тих чи інших правоохоронних органів "кудись поділися замість того, щоб бути на місці й захищати свою державу і народ".

Президент розповів, що їздить областями України та заслуховує доповіді, чому ті чи інші працівники правоохоронних органів не були на робочому місця під час російського вторгнення.

Тому зміна керівництва будь-якого правоохоронного органу залежить тільки від цього. Чим я й займаюся,
– сказав він.

Зеленський наголосив, що підтримує реформу СБУ, яка потрібна для зближення з Європейським Союзом. Водночас він зазначив, що Україна здійснює реформу для себе, а не для ЄС.

"Закон щодо реформи був проголосований у першому читанні. Щоправда, це було до війни. Війна вносить корективи. Ми продовжуватимемо (реформу – 24) на шляху до ЄС. Але я ще раз наголошую, ми проводимо реформи для себе, а не для Європейського. Союзу", – резюмував президент.

Дізнайтесь більше – Зеленський хоче звільнити Баканова з посади голови СБУ: дивіться відео