Легалізація проституції
— Я — за легалізацію. В Україні близько півмільйона молодих дівчат та жінок, які займаються наданням сексуальних послуг. Це й ті, хто виїхав за кордон та ті, хто є в Україні. Вони постійно цим займаються, відповідно, це можна називати роботою. Дехто це вважає професією. У нас є державна реєстрація професії і у класифікаціях проститутки нема. Історія цієї професії є достатньо довгою.
Багато українців, віруючих, сприймають таку ідею негативно, адже це аморально. Та тут варто вивчити і історію християнства. Марія Магдалена теж була представницею цієї професії.
— У багатьох країнах світу це легалізовано. Що це означає, що вони мають свою професію, можливість навіть займатись підприємницькою діяльністю, реєструються, відкривають свої так звані "готелі".
Позитив від легалізації
— У багатьох професіях потрібен огляд лікаря – ця професія теж його потребує. Відповідно, люди у майбутньому не будуть переживати, що захворіють. Це достатньо прибутковий бізнес – вони заробляють сотні мільйонів доларів. Гроші йдуть сутенерам та тим, хто "кришував" – МВС, прокуратури та інші.
З легалізацією вони не отримуватимуть своєї долі, а та частина буде поповнювати державний бюджет.
— Щодо внесення у реєстр – потрібно внести проект на рівні виконавчої влади, Кабміну, щоб прискорив процес підготовки нормативного документу, щоб такі жінки мали юридичний статус через законопроект. І 500 тисяч українців мінімум до мільйона зможуть легалізувати свою роботу, приносити користь державі. Як легалізація виглядатиме в Україні: реклама по телебаченню, публічні будинки з табличками на вході – чому б ні.
Нагадаємо, цього тижня правозахисна організація Amnesty International зробила несподівану заяву – відтепер вони вестимуть кампанію за легалізацію проституції.
До слова, начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві Олександр Терещуквиступає за легалізацію проституції в Україні.