Про це у 24 Каналу розповів військовий експерт Ігаль Левін. Для повторення наступу 24 лютого 2022 року росіянам не вистачить зброї та забезпечення, переконаний він.

Дивіться також Чи підуть росіяни у новий наступ на Харків: Синєгубов оцінив загрози

За словами Левіна, теперішній наступ на Бахмутському та Вугледарському напрямках і спроби наступати на Запоріжжя – це і є той російський наступ, про який невпинно говорили ЗМІ.

Генштаб має розглядати всі варіанти

Експерт наголосив, що військова логіка, за якою працює Генштаб, передбачає розгляд будь-яких варіантів, "навіть найфантастичніших". Варто розглядати можливість наступу на різних напрямках, на Одесу, Київ, наступ з боку Білорусі тощо, при цьому оцінювати їхню імовірність.

Мені видається, що наступ, який відбувається зараз, це той наступ, про який раніше говорили. На більше у росіян немає сил, не в сенсі людей, в них немає ні техніки, ні засобів зв'язку, ні загального забезпечення, ні логістики,
– додав Левін.

Він наголосив, що мобілізації в Росії недостатньо, адже мобілізованих потрібно організувати і забезпечити усіма необхідними засобами. Однак "в росіян з цим не просто погано, а жахливо".

Ситуація на східному фронті: дивитись відео

Останні новини зі східного фронту

  • Загарбники продовжують перегрупування на окремих ділянках фронту. Основні зусилля зосереджують на веденні наступальних дій на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках.
  • Суттєво посилилося протистояння на Бахмутському напрямку. За свідченнями військових, вагнерівців в основному замінили російські регулярні частини, які зараз здійснюють штурмові дії на українські оборонні позиції.
  • Військовий аналітик Олексій Гетьман припускає, що росіяни можуть розпочати наступ на Лиманському напрямку. За даними очевидців, туди заїхало багато російських військових.