Зокрема, голова ОП Андрій Єрмак переконаний, що невдовзі аеропорт "Бориспіль" знову відправлятиме й прийматиме повітряні судна, оскільки "тепер Україна здатна забезпечити безпеку цього об'єкта".

Зверніть увагу Розслаблятися точно не варто, – у ГУР оцінили загрозу обстрілів узимку

Це повернення до елементів миру можливе тому, що Україна стала сильнішою. Тепер ми здатні забезпечити безпеку цього об'єкта. Завдяки нашим Силам оборони й нашим друзям – вашим країнам. І я впевнений: символічні посадкові талони, які ви отримали на вході, скоро стануть справжніми,
– зазначив Єрмак.

Своєю чергою заступник Єрмака – Сибіга зауважив, що аеропорт "Бориспіль" першим закрили через початок повномасштабної війни. Він першим і запрацює. Це станеться, коли дозволить безпекова ситуація.

"Це повернення до елементів миру можливе тому, що Україна стала сильнішою. Тепер ми здатні забезпечити безпеку цього об’єкта. Завдяки нашим Силам оборони й нашим друзям – вашим країнам. І я впевнений: символічні посадкові талони, які ви отримали на вході, скоро стануть справжніми", – наголосив Сибіга.

Що казали раніше

Влітку 2023 року ходили чутки про відкриття аеропорту у Львові. Водночас тоді Повітряні сили заявили, що якщо це станеться, він може стати головною ціллю російських окупантів. Тоді наголошували, що тих систем ППО, які має Україна, – наразі недостатньо. Гарантувати безпеку не могли. Тоді прогнозували, що аеропорти запрацють вже після перемоги. Наразі Україна використовує усі аеродроми. Водночас – лише з військовою ціллю.