Подоляк каже, що Росія за таких умов виставить багато інших претензій. Про це радник голови ОП заявив в інтерв'ю "Радіо НВ", повідомляє 24 канал.

Зверніть увагу Мета Росії – усіх пересварити, вона не очікувала єдності українців і Заходу, – Подоляк

Будь-яка маленька поступка Росії тільки заохотить її виставити ще інші претензії. Якщо ти будеш давати їм палець, то вони спробують відкусити в тебе руку,
– сказав Михайло Подоляк.

Так радник голова ОП висловився про заяви Європи, щоб Україна поступилася Росії частиною своїх територій. Подоляк сказав, що взагалі не розуміє, як на 83-й день війни з'являються такі думки.

Єдине, чим це можна пояснити – це бажання тиші. Є держави, які хотіли б і повернутися до співпраці з Росією та відновити там бізнес.

Проте для того, щоб війна закінчилася, нам не треба віддавати свої території. Просто в цій війні Європа має поставити пріоритет на Україну.

Інші заяви Михайла Подоляка

  • 18 травня радник голови ОП заявив: якщо в так званому Придністров'ї буде ескалація, то в Україні ухвалюватимуть відповідні рішення. Адже "ПМР" – це ядро ​​дестабілізації і напруженості в Україні.
  • Нещодавно Михайло Подоляк висловив думку, що головною метою Кремля є усіх пересварити: українців з владою, а країни Заходу одну з одною. Але радник очільника Офісу Президента переконаний, що Росії цього зробити не вдасться. Світ, за його словами, вже виробив імунітет до російських інформаційних операцій.
  • Політик 17 травня повідомив, що мирні переговори між Україною та Росією призупинені. Після зустрічі у Стамбулі у процесі не було жодних зрушень. За словами Подоляка, Україна готова до конструктивного діалогу, але Росія ніяк не може зрозуміти, що вона є джерелом нацизму.
  • Він також наголосив, що після війни держава-агресорка має почуватись приниженою. Західні партнери мають зрозуміти, яку ціну ми платимо за війну і повинні припинити грати будь-які ігри з Росією. Адже "філософія" Москви полягає не тільки тому, аби вбивати людей на чужих землях, а й масово мордувати їх.

Зверніть увагу – Арестович про брата Кадирова і Маріуполь: Путін висунув напівультиматум: відео