Про це у програмі Олени Трибушної "Перші особи" на 24 каналі розповів секретар Комітету Верховної Ради з нацбезпеки Роман Костенко. Через цинічні кроки Кремля ситуація буде й надалі загострюватися.

До теми Цинічна заява лідера Кремля, нищівна реакція світу й України: як Путін "легітимізував" бойовиків

За словами Костенка, дуже важливо, щоб саме зараз партнери України вводили потужні санкції проти Росії. У Кремлі переконані, що зможуть з ними впоратися, тому необхідно зробити так, аби Москва відчула справді серйозні наслідки через свої дії.

Як розповів секретар комітету, наразі кроки Путіна нагадують вчинки Адольфа Гітлера, які у результаті призвели до однієї з найбільших трагедій у світовій історії.

Путін ще раз показав, що йому байдуже на ті демократичні держави, які намагаються з ним домовитися. Він діє так, як колись це робив Гітлер. Якщо йому зараз пробачати ці кроки, ми можемо дійти до Третьої світової війни.

Роман Костенко

Секретар Комітету Верховної Ради з нацбезпеки

Варто прочитати Якщо Росія не виведе військ з Білорусі, НАТО теж здійснить переміщення, – Байден

Костенко прокоментував можливе вторгнення Росії: дивіться відео

Можливе вторгнення Росії: останні новини

  • Володимир Зеленський звернувся до українців на тлі загрози з боку Росії та останніх подій, пов'язаних з визнанням бойовиків. Глава держави оголосив про призов резервістів в особливий період.
  • Генсек НАТО Єнс Столтенберг вважає, що наразі є реальний ризик повномасштабної війни в Європі. Водночас Росія досі може змінити курс.
  • Російські окупанти цинічно атакують газові об'єкти на лінії зіткнення. Глава "Нафтогазу" Юрій Вітренко розповів, що у цьому є певна системність.
  • За словами президента США Джо Байдена, біля українських кордонів Росія зосередила 150 тисяч військових. Вони розташовуються з різних боків.