Глава уряду Японії поговорив із представниками ЗМІ 23 березня після спеціального звернення президента України Володимира Зеленського.

Варте уваги У порту "Бердянськ" ЗСУ знищили ворожий десантний корабель "Орск"

Японія може запровадити нові санкції проти Росії

Японський політик заявив про ймовірність запровадження нових санкцій проти держави-агресора. Крім того, Японія може виділити Україні додаткову гуманітарну допомогу. Раніше Японія узгодила надання Україні такої допомоги у розмірі 100 мільйонів доларів.

Крім того, Кісіда Фуміо розповів, що був вражений рішучістю та мужністю лідера України Володимира Зеленського, який намагається захистити свою Батьківщину та народ у надзвичайно складній ситуації. Глава уряду Японії додав, що атаки на мирних осіб та цивільні об'єкти не повинні дозволятися, тоді як дії Російської Федерації не мають прощення. Кісіда Фуміо знову наголосив на рішучості підтримати українців.

Японський політик крім санкцій та гуманітарної допомоги, також заговорив про ймовірність проведення реформи у Раді Безпеки ООН, де Росія є постійним членом. У зв'язку з цим Кісіда Фуміо заявив, що після кричущих дій Росії виникає питання щодо майбутнього ООН та інших міжнародних організацій і це потрібно обговорювати.

Звернення Зеленського до парламенту Японії: дивитися відео