Крім одягу, чоловік ще й відростив бороду. На це у нього пішло 3 місяці.

Дивіться також Двійник небезпечний для самого Путіна, – психолог розніс конспірологічну теорію

"Двійник" Зеленського з'явився на цьогорічній церемонії вручення дипломів Кіотського університету в Японії. Він сказав, що хотів одягнутися як Зеленський через репутацію президента України як наймужнішого з чоловіків у світі.

Варто вказати, що це був не просто жартівливий косплей. Випускник, одягнений у костюм Зеленського, тримав плакат, який висловлював підтримку українському народу.


В Японії з'явився свій Зеленський / Фото з твітера Джеффрі Дж. Холла

Водночас друзі "японського Зеленського" з гумором розповіли, що він 4 роки боровся, перш ніж нарешті склав сумнозвісний вступний іспит до Кіотського університету, який є дуже складним.

Але переплюнути Дениса Шмигаля у питанні псевдодвійників Володимир Зеленський все одно не зможе, адже в українського прем'єра їх декілька. Так, поїхавши у Брюссель з офіційним візитом 9 лютого 2021 року, прем'єр-міністр України зустрівся з президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем. Хоч зустріч була серйозною, та ЗМІ помітили схожість двох політиків.

Крім того, дуже схожий рисами обличчя на прем'єра американський політик Рафаель Ґамалієль Ворнок. Він сенатор-демократ від Джорджії та пастор в США. Також він є членом Демократичної партії США.