Про це 24 каналу розповів кіборг, військовослужбовець та народний депутат Роман Костенко. Він також зазначив, що поспішати не потрібно, уся важлива інформація буде одразу, як це стане безпечно оголошувати.

Читайте також У ЗСУ підтвердили удари по Дар'ївському та Антонівських мостах – залізничному й автомобільному

У нас є позитивні новини, але варто чекати офіційних заяв командування та керівництва держави. На війні все дуже швидко змінюється – є зміни за години або й за хвилини,
– пояснює Роман Костенко.

За словами військового, поспішати не потрібно, за кожним вдалим виходом або невдачею стоять життя та здоров'я наших захисників.

"Коли повністю закінчиться операція, то всі будуть знати результати, командування про все розповість", – резюмує кіборг та нардеп.

Наступ ЗСУ на ворожі позиції у Херсонській області

  • ЗСУ прорвали першу лінію оборони окупантів у Херсонській області. Відомо, що 109 полк тимчасово окупованої Донеччини відійшов від своїх позицій, а російські десантники втекли з поля бою.
  • російські загарбники на Херсонщині потрапили в пастку. Українські війська за допомогою HIMARS знищили майже всі великі мости регіону.
  • Окупанти перекинули війська зі східних напрямків на південні та готуються до оборони в самому Херсоні. Проте їм у цьому заважають наші партизани.
  • У ОК "Південь" підтвердили удари по точках переправи окупантів – мовиться про Антонівський та Даріївськй мости.