Про це 29 серпня розповіли в оперативному угрупованні військ "Каховка". Окупанти тепер не зможуть пересуватися Антонівським залізничним, автомобільним та Новокаховським мостами.

До теми росіяни звели понтонну переправу на половину довжини Антонівського мосту: супутникові фото

"Залишилися лише пішохідні переходи. російська армія виявилася відрізаною від постачання озброєння та особового складу з території Криму. Для України це блискучий шанс повертати свої території", – повідомили в угрупованні.

Втікають з Херсонщини

Мобілізовані з псевдореспублік з так званого 109 полку залишили свої позиції на Херсонщині. Вони перебували разом з російськими десантниками, які також втекли.

Херсонський активіст Володимир Молчанов розповів, що це ознака контрнаступу Збройних Сил на центральній ділянці фронту правого берега Дніпра. За його словами, вечір 28 серпня та ранок 29 серпня для росіян дуже "гарячий", оскільки їхні склади зі зброєю постійно детонують.

До речі Ліквідація колаборанта ковальова: з'явилась ще одна версія його "жесту доброї волі"

росіяни горять на Херсонщині

В окупованому Бериславі палає машинний завод, де базувалися росіяни. ЗСУ влучили туди сьогодні о 13:00. Крім цього, відомо про знищення позиції загарбників біля Північнокримського каналу.

Звільнення Херсонщини

Речниця Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк зазначила, що контрнаступ на Херсонщині та підготовка до нього тривають давно. Нашим захисникам 29 серпня вдалося прорвати першу лінію оборони російських вбивць.

За словами Гуменюк, українські військові виснажували ворогів у Херсонській області. Вони знищували логістику, транспортні "артерії" та склади з боєприпасами. Відтак, ЗСУ можуть наступати на кількох напрямках.

"Виснаживши ворога, ми вже зараз маємо сили і можливості розпочати наступальні дії на кількох напрямках, що зараз і відбувається. Можна констатувати, що на певних ділянках вже прорвано перший рубіж оборони", – заявила Гуменюк.

Зверніть увагу – що відбувається на Півдні України: дивіться відео