Таку думку в ефірі 24 каналу озвучив ексзаступник генерального прокурора України у 2019 – 2020 роках Віктор Чумак. За останні 7 років країна отримала спільних героїв та консолідацію, а раніше кожен куточок держави мав своїх героїв, історію та візію майбутнього.

До теми Внутрішні чвари шкодять гірше за ворога, – Зеленський виголосив промову до Дня Незалежності

"Ми розуміємо, що живемо поки не так добре, як хотілося б, але у нас є впевненість, що не тільки наші онуки, а й наші діти житимуть у нормальній країні", – наголосив Чумак.

Чумак: Ця війна нам багато дала

За словами ексзаступника генпрокурора, російсько-українська війна дала дуже багато громадянам – вона стала не лише викликом, але й шансом. Завдяки цьому змінилися погляди українців, зокрема понад половина мешканців України замислилася над вступом до ЄС та НАТО.

"Для майже 70% країни свято Незалежності – не пустий звук чи додатковий вихідний, це усвідомлення того, що ми є громадянами достатньо серйозної, великої європейської держави, яка повинна жити нормально", – підкреслив Чумак.

Віктор Чумак оцінив свідомість українців після початку війни на Донбасі: дивіться відео

Відзначення Дня Незалежності України: останні новини

  • Із нагоди 30 річниці Незалежності, в Києві 24 серпня відбувся потужний військовий парад, до якого залучили авіацію. Водночас в Одесі влаштували урочисте проходження катерів.
  • Після параду столицею пройшов Марш захисників. У ході взяли участь волонтери та родичі військових.
  • Народні депутати зібралися на урочисте позачергове засідання. У Верховній Раді розглянули законопроєкт про великий Державний герб.
  • Як відсвяткували День Незалежності в різних містах – дивіться за посиланням.