В інтерв'ю "Українській правді" Притула розповів, що мовилось про сутички через забудови Протасового яру. Тоді протестувальників неодноразово били, а 22-річному Ратушному погрожували.

Цікаво Притула зізнався, чи претендує на посаду мера Києва

Тоді шоумен у зверненні до голови держави апелював до того, що якщо "кожен з нас – президент", то "замах на Рому – це замах на Зеленського".

Моя розмова з Зеленським відбулася наприкінці грудня 2019 року. Я написав пост у фейсбуці, де звернувся до президента Зеленського... Наступного ранку він мене набрав, ми поспілкувалися, він пообіцяв, що цією справою займеться СБУ. Я не знаю, чи потім Баканов "дзвонив якомусь чорту", але, думаю, що треба у Романа на сьогоднішній день запитати, наскільки він безпечно себе почуває,
– зазначив Притула.

Як Притула оцінив перший рік Зеленського на посаді президента

  • Що ж до першого року роботи самого Зеленського, то Притула сказав, що "це був рік доволі важких випробувань як для Зеленського, так і для всієї країни".
  • За його словами, "є одна позитивна річ – Зеленський поправився", тобто президенту немає коли займатися спортом за державними справами.
  • Натомість Притулу бентежить кадрова політика Зеленського, якого він знає вже майже 20 років. На його думку, попередній уряд "профукав" підготовку до боротьби з коронавірусом, а нова генпрокурорка Ірина Венедіктова робить дивні і несвоєчасні заяви.
  • На думку Притули, у президента "є певні проблеми з донесенням інформації до людей" і йому варто було б провести велику пресконференцію – і щоб вона була не в режимі "конвеєра в столовій", бо "накопичуються питання".

Зверніть увагу! Шоумена і члена політради партії "Голос" Сергія Притулу називають одним із претендентів на посаду мера Києва. Сам Притула стверджує, що мерство для нього наразі – "не пріоритетна історія".

Вибори мера Києва мають відбутися 25 жовтня 2020 року.