Серед підсанкційних син експрезидента-втікача – Олександр Янукович та ще 5 осіб. Про це повідомив журналіст "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

Раніше Через втечу УДОшників до Росії: Януковичу повідомили про нову підозру

Для 4 осіб санкції продовжать лише на пів року

Схоже, що санкції ЄС будуть продовжені для Януковича та 6 осіб, які залишилися у списку, за "незаконне привласнення" українських державних коштів,
– написав журналіст.

Для 4 осіб з переліку, наголосив Йозвяк, включаючи Віктора та Олександра Януковичів, санкції продовжили лише на пів року. Раніше санкції завжди продовжували на рік.

У грудні Швейцарія продовжила замороження активів Януковича

Зазначимо, що у грудні 2021 року Швейцарія продовжила замороження активів Віктора Януковича та його соратників. Мовиться про кошти викрадені з України. Рішення чинне до лютого 2023 року. Гроші могли б повернути – проте за умови незалежності антикорупційних органів.

Читайте також ОАСК відкрив провадження за позовом Януковича до Верховної Ради

Справи проти Віктора Януковича в Україні: коротко

  • 6 грудня Верховний Суд остаточно підтвердив вирок Віктору Януковичу за держзраду. Апеляцію адвокатів відхилили.
  • Нещодавно ДБР повідомило експрезиденту про нову підозру – через підбурювання військовослужбовців УДО до дезертирства.
  • Також Київський суд обрав колишньому головному охоронцю Віктора Януковича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
  • При цьому сам Янукович продовжує "закидати" українські суди позовами. Нові стосують начебто "незаконного позбавлення його звання президента".

Про завершення розслідування проти Януковича в Україні: відео

Текст публікації Рікарда Йозвяка:

Схоже, санкції ЄС будуть поновлені щодо Януковича та 6 осіб, що залишилися у списку за привласнення українських державних коштів. Але для 4 з них (включаючи Януковича і сина) термін становитиме лише 6 замість звичайних 12 місяців. Зловісно.